Obóz Jeździecki: Wakacje w siodle – Stajnia Zamkowa Pałasz.

Zapraszamy na kolejną edycję wakacji w siodle w Stajnia Zamkowa PAŁASZ !  Jeśli pragniesz spędzić pierwsze dni wakacji w otoczeniu koni, podnieść swoje umiejętności jeździeckie i dobrze się bawić, to serdecznie zapraszamy do Stajni Zamkowej Pałasz.
𝗧𝘂𝗿𝗻𝘂𝘀 𝘁𝗿𝘄𝗮 𝟳 𝗱𝗻𝗶 – 𝗼𝗱 𝟮𝟰 𝗱𝗼 𝟯𝟬 𝗰𝘇𝗲𝗿𝘄𝗰𝗮.
𝗜𝗹𝗼𝘀́𝗰́ 𝗺𝗶𝗲𝗷𝘀𝗰 𝗷𝗲𝘀𝘁 𝗼𝗴𝗿𝗮𝗻𝗶𝗰𝘇𝗼𝗻𝗮, 𝗸𝗼𝘀𝘇𝘁 𝘁𝘂𝗿𝗻𝘂𝘀𝘂 𝘄𝘆𝗻𝗼𝘀𝗶 𝟭𝟴𝟬𝟬,𝟬𝟬 𝘇ł. Decyduje kolejność zgłoszeń potwierdzona wpłatą zadatku w wysokości 500 zł gotówką lub przelewem na konto.
Zapewniamy 3 posiłki dziennie, w tym obiad dwudaniowy oraz napoje.
𝗠𝗶𝗻𝗶𝗺𝗮𝗹𝗻𝘆 𝘄𝗶𝗲𝗸 𝘂𝗰𝘇𝗲𝘀𝘁𝗻𝗶𝗸𝗼́𝘄 𝘁𝗼 𝟭𝟬 𝗹𝗮𝘁. Wypoczynek jest zgłaszany do Kuratorium Oświaty, co zapewnia odpowiednie warunki pobytu oraz wykwalifikowaną kadrę instruktorską i wychowawczą.
🏇 Kadra instruktorska składa się z certyfikowanych instruktorów Polskiego Związku Jeździeckiego oraz aktywnych zawodników w dyscyplinach skoków przez przeszkody i WKKW.
🏇 Codziennie przewidziana jest godzinna jazda, z opcją dodatkowych dwóch godzin. Na pierwszą jazdę planowane jest podzielenie grup ze względu na stopień zaawansowania jeźdźca: grupa sportowa i rekreacyjna. Osoby bardziej zaawansowane mają także możliwość treningów skokowych.
🏇 Podczas pobytu istnieje 𝗺𝗼𝘇̇𝗹𝗶𝘄𝗼𝘀́𝗰́ 𝘇𝗱𝗮𝗻𝗶𝗮 𝗲𝗴𝘇𝗮𝗺𝗶𝗻𝘂 𝗻𝗮 𝗼𝗱𝘇𝗻𝗮𝗸𝗲̨ 𝗷𝗲𝘇́𝗱𝘇𝗶𝗲𝗰𝗸𝗮̨, zgodnie z nowymi przepisami Polskiego Związku Jeździeckiego, która jest obowiązkowa przed zdobyciem odznaki brązowej.
Organizator zastrzega sobie prawo do odwołania turnusu z przyczyn niezależnych od niego samego, z wyprzedzeniem minimum 60 dni przed rozpoczęciem.
ℹ️ 𝗪𝗶𝗲̨𝗰𝗲𝗷 𝗶𝗻𝗳𝗼𝗿𝗺𝗮𝗰𝗷𝗶: 📞 𝟳𝟯𝟯 𝟵𝟰𝟮 𝟮𝟵𝟵 𝗹𝘂𝗯 𝟲𝟬𝟳 𝟮𝟲𝟮 𝟵𝟭𝟳
Do zobaczenia na wakacjach!